;

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA BIZNESU

Już teraz poznaj wycenę instalacji fotowoltaicznej w Twojej firmie.

OPTYMALIZACJA

Przedsiębiorco! Zostań prosumentem i zredukuj koszty prowadzenia Twojego biznesu!

energooszczędność

Instalacje fotowoltaiczne są gwarancją oszczędności i niskich cen prądu.

kompleksowość

Oferujemy kompleksową obsługę i dobór rozwiązań optymalnych dla Twojej firmy.

PRZEŚLIJ SWOJE DANE, ABY ZAREZERWOWAĆ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

4 + 5 =

W 2019 roku rząd przyjął Pakiet prosumencki – oznacza to, że małe i średnie firmy mogą rozliczać się tak jak osoby fizyczne – jako prosumenci! Od tego czasu przedsiębiorcy mogą produkować czystą energię na własne potrzeby, a nadwyżki rozliczać w korzystnym systemie opustów. Obowiązuję to firmy, które posiadają instalacje fotowoltaiczne o mocy do 50 kW.

Jest to dużo bardziej korzystne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których dzięki tej nowelizacji również opłaca się korzystać z odnawialnych źródeł energii.

Posiadanie instalacji fotowoltaicznej jest szczególnie korzystne dla firm, których rachunki za prąd stanowią dużą część kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Dzięki własnej mikroelektrowni firma staje się uniezależniona od pewnych podwyżek cen energii oraz wysokich kosztów przesyłu.

Właściciele przedsiębiorstw mogą również śmiało amortyzować wydatki poniesione na instalacje fotowoltaiczną, oraz korzystać z opłacalnych źródeł finansowania – niskooprocentowane kredyty dla firm, bądź finansowanie leasingowe. Nasi doradcy pomogą dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie pozwalające Twojej firmie oszczędzić i stać się eko!

NASZE REFERENCJE

Newsletter

Bądź na bieżąco