;

O NAS

Nasz zespół składa się z wielu osób, które łączy jeden cel – chcemy sprawić, by poziom zadowolenia naszych klientów był jak najwyższy! Na wspólny sukces pracuje wiele osób – począwszy od wykwalifikowanych doradców, którzy od początku do końca czuwają nad klientem, skończywszy na profesjonalnych ekipach monterskich, którzy fachowo i sprawnie zajmują się montażem instalacji fotowoltaicznych na Waszych dachach i gruntach!

Naszą główną siedzibę znajdziecie w Toruniu przy ulicy Fortecznej 13/2, jednakże naszym zadaniem jest sprawić, by rozmowy o fotowoltaice były dla Was czystą przyjemnością – wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, nasi doradcy dojeżdżają na niezobowiązujące spotkania bezpośrednio do klienta. Czyż nie przyjemniej jest porozmawiać w domowym zaciszu?

Na swojego doradcę możesz liczyć od początku procesu – czyli doboru wielkości instalacji oraz jej komponentów, aż do jego końca – pomocy w pozyskaniu dofinansowań, załatwieniu wszelkich formalności z zakładem energetycznym.

ul. Forteczna 13/2, 87-100 Toruń

Swoją wiedzę popieramy wieloletnim doświadczeniem oraz gronem zadowolonych klientów. Na swoim koncie mamy ponad 2 megawaty założonych instalacji! Mimo wielu klientów, ciągłego rozwoju i zmian, które nieustannie zachodzą, jedna zasada jest dla nas niezmienna – największą nagrodą za wykonaną pracę jest zadowolony klient.

PRODUCENCI

Newsletter

Bądź na bieżąco